EHEIM pH-elektrode met BNC aansluiting
De EHEIM pH-elektrode is dé keuze voor wie een nauwkeurige en stabiele pH-meting zoekt. Speciaal ontworpen voor de EHEIM pH-Control+e, maar dankzij de BNC-connector ook compatibel met vrijwel alle pH-controllers van andere merken. Ideaal voor zowel zoet- als zeewateraquaria, waar een stabiele pH cruciaal is voor gezonde vissen en planten.
Met deze elektrode monitor en regel je moeiteloos de pH-waarde, wat vooral handig is in combinatie met een CO₂-systeem. Door regelmatige kalibratie behoud je een optimale werking en verleng je de levensduur van de elektrode.
Waarom kiezen voor de EHEIM pH-elektrode?
- Compatibel met alle pH-controllers met BNC-aansluiting – Werkt perfect met de EHEIM pH-Control+e, maar ook met andere merken.
- Zorgt voor stabiele en nauwkeurige pH-metingen – Essentieel voor een gezond aquarium en efficiënte CO₂-regeling.
- Eenvoudig te kalibreren en te onderhouden – Inclusief 1x 20ml pH7.01 kalibratie vloeistof.
- Geschikt voor zoetwater – Biedt betrouwbare metingen in elke aquatische omgeving.
Hoe gebruik je de elektrode?
- Sluit de elektrode aan op je pH-controller via de BNC-aansluiting.
- Kalibreer de elektrode met de bijgeleverde pH7.01 kalibratie vloeistof (vaak moeten elektrodes ook geijkt worden op pH4.01, ijkvloeistof daarvoor word niet meegeleverd) voor optimale precisie.
- Plaats de elektrode in het aquarium continu de pH-waarde te meten.
- Vervang de elektrode als hij niet meer te kalibreren is of de controller aangeeft hij defect is.